Racheta Tenis Head Instinct Team
SKU 232015
- > 499 RON Livrare gratuită
- Schimb sau retur?
Racket Features
| Nivel de practica | Rachete jucatori avansati (femei), Nivel intermediar (barbati), Nivel intermediar (femei), Rachete incepatori (barbati), Copii 12-14 (nivel de turneu) |
|---|---|
| Marime cadru (in2) | 100 sq.in |
| Corzi | 16 x 19 |
| Greutate (gr) | 285 |
| Lățime | 23mm / 26mm / 23mm |
| Lungime | 68.6 cm / 27 in. |
| Echilibru (cm) | 32.0 cm |
| Composition | Graphite |
| Copertă | Not included |
| Racordaj | Strung |